X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Grzesiowski

"W Polsce powinny być bazy NATO"

Po rozpoczynającym się w Newport w Walii szczycie NATO Mariusz Błaszczak oczekuje przede wszystkim stwierdzenia, że umowa z 1997 roku między NATO i Rosją, dotycząca rozmieszczenia baz NATO w pobliżu granicy z Rosją, jest nieaktualna "i to Rosja ją zerwała".
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej Ewa Kopacz Krzysztof Grzesiowski Mariusz Błaszczak NATO PiS Prawo i Sprawiedliwość Rosja szczyt NATO Ukraina

"Kopacz nie jest najlepszym kandydatem"

- Konsekwencją sytuacji, w jakiej znalazła się Polska, czyli wojny za naszymi wschodnimi granicami, jest fakt, że rzeczywiście pani marszałek Ewa Kopacz nie jest najlepszym kandydatem na stanowisko premiera - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Mariusz Błaszczak (PiS).
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej Ewa Kopacz Krzysztof Grzesiowski Mariusz Błaszczak NATO PiS Prawo i Sprawiedliwość Rosja szczyt NATO Ukraina

Nowy premier dopiero za 2 tygodnie?

- Ewa Kopacz ma duże szanse kontynuować to, co robił Donald Tusk. Marszałek Sejmu jest jego najbliższą współpracownicą. Z punktu widzenia Donalda Tuska jest najlepszą kandydatką na nowego szefa rządu - mówił w radiowej Jedynce marszałek Senatu i wiceprzewodniczący PO Bogdan Borusewicz.
Zobacz więcej na temat:  Bogdan Borusewicz Donald Tusk Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej Krzysztof Grzesiowski Platforma Obywatelska Rosja Ukraina