X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patrycjusz Wyżga

Czym jest Festiwal Lato z Radiem 2018?

– Kultowa audycja radiowej Jedynki, która rozrosła się do tras koncertowych zmieniła w tym roku formułę. Lato z Radiem jeździ z Jedynką po różnych miejscowościach, odwiedzając je z mikrofonem, natomiast cykl koncertów zastąpiła jedna wielka wspaniała impreza, która odbędzie się 26 sierpnia – zapowiadał Piotr Metz, szef muzyczny Trójki i kierownik artystyczny Festiwalu Lato z Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Patrycjusz Wyżga Lato z Radiem Piotr Metz Gdynia MUZYKA

Angela Merkel w Warszawie. "To nie będzie przełomowa wizyta"

– Ciężko ocenić, z jakim celem przyjeżdża do Warszawy kanclerz Niemiec Angela Merkel. Jeżeli się tego dowiemy, to dopiero na wieczornej kolacji z udziałem premiera – powiedział na antenie Trójki Piotr Semka ("Do Rzeczy"). Publicysta Janusz Tycner stwierdził z kolei, że ta wizyta nie przyniesie spektakularnego przełomu.
Zobacz więcej na temat:  Patrycjusz Wyżga Piotr Semka POLSKA Trójka Angela Merkel Niemcy Mateusz Morawiecki