X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Patryk Jaki

Patryk Jaki: musimy bronić pierwotnych wartości UE

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zapowiedział, że jego priorytetami w Parlamencie Europejskim będą bezpieczeństwo Polski i walka o wartości chrześcijańskie. Podczas konferencji prasowej kandydat w okręgu małopolsko-świętokrzyskim z listy Zjednoczonej Prawicy przekonywał, że chce zostać eurodeputowanym, by zabiegać o bezpieczną Polskę w każdej sferze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory do Parlamentu Europejskiego Unia Europejska Patryk Jaki

Patryk Jaki: PKW z nowym szefem może działać lepiej

- Nie znam kandydata czy kandydatki na przyszłego szefa czy szefową PKW, ale wierzę, że PKW zacznie działać lepiej, bo nie my, ale obywatele mieli bardzo wiele wątpliwości co do i efektywności, i skuteczności działania PKW, szczególnie w kontekście różnych wyborów, które mieliśmy w ostatnich latach - powiedział w Brukseli wiceszef resortu sprawiedliwości Patryk Jaki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Państwowa Komisja Wyborcza

Patryk Jaki: chciałbym w PE walczyć o wartości katolickie

– W Parlamencie Europejskim toczy się w tej chwili wojna, którą ja nazywam cywilizacyjną. Uważam, że wartości chrześcijańskie, katolickie są w odwrocie. Ona nabierze na sile. Mam jeszcze dużo energii i siły, dlatego chciałbym walczyć w obronie tych wartości – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Polskie Radio Patryk Jaki polityka POLSKA

Patryk Jaki: wprowadzenie deklaracji LGBT+ to duży skandal

- Rafał Trzaskowski wycofuje się ze swoich obietnic dotyczących poprawy jakości życia w Warszawie, a w zamian wprowadza nam m.in. hostel dla LGBT – powiedział w "Sygnałach dnia" na antenie radiowej Jedynki wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Odniósł się w ten sposób do podpisanej przez prezydenta stolicy deklaracji LGBT+.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Warszawa Rafał Trzaskowski homoseksualizm deklaracja Katarzyna Gójska