X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Paulina Kozion

Birma - kraj, który jeszcze niedawno był zamknięty dla turystów

Wspaniałe świątynie, ślady pradawnych cywilizacji, tropikalna przyroda oraz przyjaźnie nastawieni, gościnni ludzie, to największe atrakcje Birmy. Kraj ten, choć przez lata niedostępny i zapomniany, dziś systematycznie zdobywa popularność. O Birmie w programie Świat po Ludzku rozmawiali Krzysztof Renik, (dziennikarz Polskiego Radia), podróżniczka Katarzyna Paczek i Anna Książek (autorka bloga exchangebabel.com).
Zobacz więcej na temat:  Birma Krzysztof Renik Paulina Kozion podróże podróże zagraniczne turystyka

Podróże 24: Ekwador – w dżungli, u podnóża Andów

Śniadanie można zjeść tam w dżungli, obiad w Andach, a kolację na tropikalnym wybrzeżu. Następnego dnia można znaleźć się na rajskich wyspach Galapagos, gdzie wylegują się lwy morskie i iguany. Piękne wodospady, ośnieżone szczyty wulkanów i aż dwie stolice sportów ekstremalnych - to tylko niektóre atrakcje Ekwadoru – bohatera kolejnej audycji „Podróże 24 - Świat po ludzku".
Zobacz więcej na temat:  Ameryka Południowa Ekwador góry Paulina Kozion podróże