X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ryszard Petru

"Protestujący nie wycofają się z Sejmu w najbliższym czasie"

– Ludzie, którzy tak twierdzą, w większości nie mają do czynienia z dramatem niepełnosprawności we własnym życiu – powiedział w „Podsumowaniu Tygodnia” Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski. Odniósł się w ten sposób do wyników sondażu pracowni Pollster, z których wynika, że 62 proc. pytanych osób chciałoby, aby protest osób niepełnosprawnych w Sejmie już się zakończył. Czy są na to szanse? Czy rząd ma pomysł na znalezienie rozwiązania tej sytuacji?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Sejm niepełnosprawni protest rodziców niepeł‚nosprawnych dzieci niepełnosprawność Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Ryszard Petru

Sytuacja w Nowoczesnej. "PO zjadła tę partię"

- Dla Nowoczesnej jedynym pomysłem jest przyklejenie się do PO i bycie przybudówką, tak jak przybudówką dla PiS były wcześniej Polska Razem czy Solidarna Polska, których nie wymienia się dziś w sondażach jako osobnych partii – powiedział w Debacie Poranka Grzegorz Łaguna z Superstacji. Gościem Polskiego Radia 24 był także Igor Szczęsnowicz z Gazety Polskiej Codziennie.
Zobacz więcej na temat:  Nowoczesna Platforma Obywatelska Ryszard Petru

"Ryszard Petru nie ma przyszłości w polityce"

– Ryszard Petru pokazał, że jest postacią groteskową – powiedział Bogumił Łoziński z „Gościa Niedzielnego”. W audycji „Wróżenie z Faktów”, wraz z Anną Sarzyńską z TVP, zastanawiali się nad tym, jaka przyszłość czeka byłego lidera Nowoczesnej, po tym, jak zdecydował się odejść z partii, której jest założycielem.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ryszard Petru Nowoczesna Łukasz Warzecha Bogumił Łoziński Joanna Schmidt Joanna Scheuring-Wielgus

Nowe kłopoty posła Gawłowskiego. "Sprawa nabiera pikanterii"

– Możliwe jest, że ktoś wynajmuje mieszkanie, nie wiedząc, co najemca w tym lokalu robi – mówił w audycji 7x24 Jan Filip Libicki. Senator Platformy Obywatelskiej w ten sposób odniósł się do informacji Polskiego Radia Szczecin, że w mieszkaniu aresztowanego posła PO, Stanisława Gawłowskiego, działała agencja towarzyska. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli również Paweł Lisiecki z Prawa i Sprawiedliwości, Mirosław Maliszewski z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jarosław Porwich z Wolnych i Solidarnych, Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 i Mirosław Suchoń z Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Katarzyna Gójska Stanisław Gawłowski Ryszard Petru Nowoczesna POLSKA Jan Filip Libicki