X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Witold Gadowski

"III RP była bardzo słabym państwem, niemal upadłym"

Lata 90. XX wieku nieodłącznie wiążą się z działalnością gangów, m.in. pruszkowskiego i wołomińskiego. – Ludzie z inspektoratu ochrony funkcjonariuszy wykreowali przestępczość zorganizowaną na zasadzie strajku włoskiego: wy nam zmieniacie ustrój, to my wam pokażemy jaki on był bezpieczny – mówił w audycji Kulisy Spraw Witold Gadowski, dziennikarz śledczy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 przestępczość Wołomin Pruszków PRL Kulisy Spraw Witold Gadowski historia PRL III RP służba bezpieczeństwa

Jarosław Kaczyński chce zmian w UE. Komentarz publicystów

– Angela Merkel dziś nie może zadeklarować, że traktaty dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej zostaną otwarte – komentował w Polskim Radiu 24 Krzysztof Rak z „Nowej Konfederacji”. Publicysta na naszej antenie odniósł się do wywiadu, którego Jarosław Kaczyński udzielił Polskiemu Radiu, Telewizji Polskiej i Polskiej Agencji Prasowej.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska Polskie Radio 24 Witold Gadowski Angela Merkel Krzysztof Rak

"Toczy się gra na kompromitację polskiego Sejmu"

Sejm ma wznowić w czwartek 34. posiedzenie, po przerwie ogłoszonej przez marszałka Marka Kuchcińskiego. Wcześniej zbiorą się prezydium Sejmu i Konwent Seniorów. Tymczasem posłowie Platformy kontynuują pobyt na sali plenarnej. O sytuacji w polskim parlamencie mówili w Debacie Poranka Witold Gadowski (tygodnik wSieci) i Tomasz Krzyżak (Rzeczpospolita).
Zobacz więcej na temat:  polityka Sejm protest sejm pr24 Witold Gadowski Platforma Obywatelska Ryszard Petru PiS Jarosław Kaczyński Grzegorz Schetyna Mateusz Kijowski

Bezpieczeństwo polskich kierowców TIR-ów. Jak je zapewnić?

- Co czwarty ładunek, który jest transportowany w Europie, jest przewożony przez polskiego kierowcę. Mamy 600 tys. zawodowych kierowców, którzy jeżdżą na różnych trasach. Prawdopodobnie niewiele interesowalibyśmy się ludźmi ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, gdyby nie tragiczny zamach w Berlinie, w którym zginał pan Łukasz Urban - mówił rozpoczynając "Debatę Jedynki" Witold Gadowski.
Zobacz więcej na temat:  transport bezpieczeństwo kierowca praca Witold Gadowski