X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Włodzimierz Cimoszewicz

Premier zwołał konsultacje w sprawie sytuacji na Ukrainie

Szef rządu spotka się w czwartek po południu z liderami polskich partii politycznych. Głównym tematem będzie sytuacja na Ukrainie. W spotkaniu wezmą też udział politycy, którzy w przeszłości zajmowali się sprawami ukraińskimi - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska.
Zobacz więcej na temat:  Aleksander Kwaśniewski demonstracje Donald Tusk Grzegorz Schetyna POLSKA premier protest Rosja Ukraina Unia Europejska Włodzimierz Cimoszewicz

Cimoszewicz: ukraińska opozycja przelicytowuje

Na Ukrainie zarówno władze, jak i opozycja mają bardzo radykalne nastawienie - uważa senator Włodzimierz Cimoszewicz. - Odnoszę wrażenie, że opozycja jest na fali, takiej też emocjonalnej, pewnego triumfu i licytuje bardzo wysoko, co samo w sobie może stanowić przeszkodę do rozmowy - wyjaśnił gość Trójki.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz CIA Kijów protest Rosja Ukraina więzienia CIA w Polsce Włodzimierz Cimoszewicz WSI