X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wrocław

"Pomaluj mi świat"

Barbara Witowska w Pogotowiu Opiekuńczym we Wrocławiu od paru lat prowadzi dla przebywającej tam młodzieży, pracownię malarstwa na szkle . Nie jest to tanie zajęcie, więc postanowiła zorganizować pieniądze. Nie chciała jednak szukać sponsorów, o których coraz trudniej, postanowiła wziąć udział w telewizyjnym konkursie "Złoty interes" i wygrała 10 tys. zł. Założyła Fundację pomocy Dzieciom i Młodzieży Pozbawionej Opieki Dorosłych - Pomaluj mi świat. Wyposażyła pracownię, prace dzieci są sprzedawane osobom prywatnym i instytucjom , np.wrocławski Elektromontaż kupił od Pogotowia obrazki i lampy na prezenty gwiazdkowe dla swoich pracowników , za kwotę 6 tys. złotych.Są dalsze zamówienia. Fundacja przymierza się do utworzenia przy placówce Pogotowia hostelu dla wychowanków opuszczających placówkę a nie mających gdzie wrócić.
Zobacz więcej na temat:  dzieci pieniądze Wrocław