X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy

Forum Ekonomiczne w Krynicy a zielone technologie

Zakończyło się doroczne Forum Ekonomiczne w Krynicy. Jednym z tematów poruszanych w panelach i dyskusjach była kwestia rozwoju tzw.  zielonych technologii. Polska to kraj, który dopiero raczkuje w tej dziedzinie. Dlatego w Polskim Radiu 24 przyjrzeliśmy się z bliska temu tematowi i pokazaliśmy, że warto inwestować w odnawialne źródła energii.
Zobacz więcej na temat:  energia odnawialna ekologia XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy GOSPODARKA Forum Ekonomiczne w Krynicy

Świat stawia na energetykę odnawialną, Polska na węgiel

W Polsce powstaną dwie elektrownie oparte na technologii czystego węgla, zapowiedział na Forum Ekonomicznym w Krynicy minister energii Krzysztof Tchórzewski. Zdaniem dr Andrzeja Kassenberga z Instytutu na rzecz Ekorozwoju na opłacalność tego typu inwestycji trzeba patrzeć w perspektywie kilkudziesięciu lat. Wszelkie dane pokazują bowiem, że biznes węglowy nie ma przed sobą przyszłości.
Zobacz więcej na temat:  energetyka górnictwo odnawialne źródła energii Robert Lidke XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy