X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
casa

Loty VIP-ów. "PO wykazuje się hipokryzją"

– W kontekście wykorzystywania samolotów cywilnych czy wojskowych do przewozu VIP-ów Platforma Obywatelska wykazuje się wyjątkową hipokryzją – mówił w Polskim Radiu 24 Michał Dworczyk, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Gość audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka odniósł się w ten sposób do sejmowej debaty nt. lotów premier Beaty Szydło samolotem CASA.
Zobacz więcej na temat:  PiS Platforma Obywatelska polityka Michał Dworczyk Mariusz Witczak casa Donald Tusk Ewa Kopacz Bartosz Kownacki

Spór o loty najważniejszych osób w państwie

- W interesie Polski jest to, aby urzędnicy państwowi podróżowali bezpiecznie. Smutna puenta z debaty jest taka, że nie wynika z niej jakakolwiek poprawa procedur - przekonywał w "Pulsie Trójki" poseł Krzysztof Paszyk z PSL. Konrad Głębocki z PiS zapewniał, że podróżowanie CASĄ jest zgodne z instrukcją head, którą wydał jeszcze były minister w rządzie PO-PSL Tomasz Siemoniak.
Zobacz więcej na temat:  casa premier Beata Szydło LOT Sejm debata POLSKA

Zamieszanie wokół powrotu delegacji z Londynu. Komentarz

Na nowo odżyła dyskusja dotycząca przewozu najważniejszych osób w państwie. To pokłosie artykułu "Dziennika Gazety Prawnej". Opisano w nim zamieszanie o miejsca w samolocie, którym rządowa delegacja wracała z Londynu. – W ogóle nie powinno być mowy o tym, kto ma poczekać na następny lot, a kto ma lecieć od razu – komentował w Polskim Radiu 24 Marcin Makowski z "Do Rzeczy".
Zobacz więcej na temat:  Londyn rząd lotnictwo Beata Szydło samolot samoloty Warszawa casa Andrzej Duda Wielka Brytania