Polskie Radio
Section05
Paweł Kukiz

Opozycja przeciwna referendum. Kukiz: skandaliczna postawa partii, która kreuje się na obywatelską

- Dla mnie rzeczą skandaliczną jest to, że partia, która kreuje się na obywatelską, głosuje przeciwko obywatelskim postulatom - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Kukiz, lider formacji Kukiz'15. W ten sposób odniósł się do postawy polityków PO, którzy są przeciwni przeprowadzeniu referendum w sprawie migracji. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Platforma Obywatelska polityka referendum

"Rząd PO-PSL patrzył na sprawy obronności z perspektywy czekoladowego orła". Kukiz punktuje opozycję

W niedzielę w programie telewizyjnym Paweł Kukiz podzielił się z widzami swoimi opiniami na temat różnic pomiędzy rządami PO-PSL a PiS w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i obronności. - Poprzednia władza podchodziła do obronności z perspektywy orła z czekolady, natomiast obecna władza z perspektywy prawdziwego, konserwatywnego patriotyzmu - powiedział lider Kukiz'15.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Kukiz'15 Paweł Bejda Polskie Stronnictwo Ludowe Wojska Obrony Terytorialnej Wojsko Polskie służby i bezpieczeństwo opozycja

Kukiz krytykuje Sikorskiego za słowa o białoruskich helikopterach. Europoseł PO odgraża się sądem

Były szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski na antenie TOK FM ocenił, że polscy żołnierze powinni zestrzelić białoruskie helikoptery, które naruszyły polską przestrzeń powietrzną. Co skomentował Paweł Kukiz: "Wątpię, by Sikorski był w jakimś spisku, który ma za cel wciągnięcie Polski w wojnę. Ale prawdopodobnymi wydają się być plotki, że jest czynnym narkomanem. Ktoś, kto chce w obecnej rzeczywistości strzelać do białoruskich śmigłowców, musi mieć niezły lot".   
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radosław Sikorski polityka

Poboży chciałby Kukiza na listach PiS: wartościowe ogniwo w polskiej polityce, człowiek dużej ideowości

- Paweł Kukiz jest wartościowym ogniwem w polskiej polityce, na pewno człowiekiem dużej ideowości i osobiście bardzo bym się ucieszył, gdyby był jednym z liderów naszych list w najbliższych wyborach - mówił w Programie 3 Polskiego Radia Błażej Poboży, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Maksymilian Maszenda Błażej Poboży Kukiz'15 zjednoczona prawica PiS Solidarna Polska POLSKA polityka