Polskie Radio
Section05
wieś

Sława Tarasiewicz – pasja dla spotkań z ludźmi

Sława Tarasiewicz – magister resocjalizacji, a z wyboru mieszkanka wsi i organizatorka wypoczynku w gospodarstwie agroturystycznym „Trzy Świerki”. Twórczyni własnych smaków konfitur, herbat ziołowych, twarogów, uznanych za najlepsze produkty regionalne. W audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu Sława Tarasiewicz opowiadała o swojej działalności od kuchni.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wieś ekologia gospodarstwo agroturystyczne

Piotr Zgorzelski: klub PSL jest eksterminowany przez PiS

– Klub parlamentarny PSL wykazuje maksimum dobrej woli, jeśli chodzi o współpracę. Z drugiej strony nie ma jednak najdrobniejszego gestu, jesteśmy eksterminowani przez PIS - mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Piotr Zgorzelski, poseł PSL. Gość podsumowywał rok pracy rządu Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Zgorzelski PiS polityka POLSKA Polskie Radio 24 PSL rolnictwo rząd Beaty Szydło wieś

PiS przyczyniło się do rozwoju polskiej wsi?

W Wojniczu w Małopolsce odbyła się w niedzielę konwencja Prawa i Sprawiedliwości poświęcona sytuacji w polskim rolnictwie. W czasie Zgromadzenia Wsi Polskiej prezes Jarosław Kaczyński mówił, że jego partia jest kontynuatorem polskiego ruchu ludowego. Premier Beata Szydło dodała, że rząd PiS skierował polską wieś na realną drogę rozwoju.
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz Beata Szydło Marek Sawicki Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi POLSKA rolnictwo rząd wieś

Zgromadzenie Wsi Polskiej. "PiS kontynuatorem polskiego ruchu ludowego"

W Wojniczu w Małopolsce odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości poświęcona sytuacji polskiego rolnictwa. Prezes partii Jarosław Kaczyński powiedział w trakcie swojego wystąpienia, że jego ugrupowanie idzie drogą najwybitniejszych działaczy ruchu ludowego: Wincentego Witosa oraz Stanisława Mikołajczyka.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński POLSKA Prawo i Sprawiedliwość rolnictwo rolnicy wieś

Zgromadzenie Wsi Polskiej. "PiS kontynuatorem ruchu ludowego"

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas Zgromadzenia Polskiej Wsi podkreślał, że PiS jest "partią zaufania polskiej wsi". – Chodzi o to, żeby odzyskać polską wieś, żeby nie zawieść zaufania, którym rolnicy obdarzyli Prawo i Sprawiedliwość – mówił w Polskim Radiu 24 Tadeusz Wojciechowski, ekspert Rady Dialogu Społecznego w Rolnictwie. 
Zobacz więcej na temat:  Beata Szydło Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość rolnictwo rząd Beaty Szydło wieś