X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Adrian Klarenbach

Nowa partia Kornela Morawieckiego - Wolni i Solidarni

Koło poselskie Wolni i Solidarni oficjalnie stało się partią. – Chcemy być twórczą i konstruktywną opozycją, mamy inną wizję Polski. „Wolni i Solidarni” to była dewiza Solidarności Walczącej z 1982 roku, która cały czas jest aktualna. Jestem idealistą – jak się nie ma ideałów, to się źle kończy – mówił w programie Rozmowa PR 24 Kornel Morawiecki, marszałek senior Sejmu, przewodniczący Wolnych i Solidarnych.
Zobacz więcej na temat:  Kornel Morawiecki Beata Szydło wypadek Oświęcim kredyty walutowe Komitet Obrony Demokracji Adrian Klarenbach POLSKA

"Podstawy programowe uczą dyskusji i zachęcają do odwagi"

– Nowa podstawa programowa miała zamysł łączenia nowoczesności z tradycją; pokazywania, że jest Internet, kod językowy, tablice multimedialne, tożsamość, umiejętność dyskutowania i analizowania źródeł – powiedziała minister edukacji narodowej. Anna Zalewska była gościem audycji Adriana Klarenbacha "Rozmowa w PR24". 
Zobacz więcej na temat:  polityka edukacja Anna Zalewska Ministerstwo Edukacji Narodowej reforma szkolnictwa szkoła podstawowa nauczyciel Adrian Klarenbach POLSKA Polskie Radio 24

Wiceminister sprawiedliwości: "Będziemy naprawiać szkody"

– Będziemy wracać do spraw z przeszłości, będziemy naprawiać szkody – mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości. Dziś Sejm uchwalił ustawę powołującą komisję weryfikacyjną, która zajmie się kwestią reprywatyzacji w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Sprawiedliwości reprywatyzacja prawo Prawo i Sprawiedliwość Warszawa Marcin Warchoł Adrian Klarenbach Komisja Weryfikacyjna Sejm

"Niemal w całości zlikwidowaliśmy skrajne ubóstwo"

Minister Elżbieta Rafalska spodziewa się dużego wzrostu liczby urodzeń w 2017 roku. – Jestem optymistką. Typuję, że urodzi się około 420 tysięcy dzieci – mówiła w Rozmowie PR24 szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej. W ubiegłym roku, jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego, w Polsce urodziło się 385 tysięcy dzieci.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Rodziny Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska rodzina program 500+ Adrian Klarenbach dzieci dzietność POLSKA