Polskie Radio
Section05
Miłosz Lodowski

"Pokazywać, jak bardzo II wojna światowa odbiła się na polskich losach". Lodowski o nauce historii

- To, czego nam najbardziej brakuje, to prześledzenia historii naszych rodzin - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Miłosz Lodowski, pytany o nauczanie historii II wojny światowej. - Warto pokazywać, jak bardzo tego typu wydarzenia odbijają się na polskich losach - dodał. Gośćmi "Debaty poranka" byli także dr Bartosz Machalica z Centrum im. Ignacego Daszyńskiego i Marek Wróbel z Fundacji Republikańskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Dorota Kania Miłosz Lodowski II wojna światowa historia Polski 1 września

"Coraz mniej pasuje do Zjednoczonej Prawicy". Rafał Woś o Porozumieniu Jarosława Gowina

- Polski Ład, który jest projektem bardzo lewicowym ekonomicznie, budzi sprzeciw gowinowców, co oznacza, że nie nadają się oni do roli koalicjanta w ramach tego programu - mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Woś ("Salon24"). W debacie wziął udział również Miłosz Lodowski, publicysta.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA GOSPODARKA Polski Ład Prawo i Sprawiedliwość podatki Miłosz Lodowski

"Debata dnia". Publicyści o ew. powrocie Tuska do polskiej polityki

Miłosz Lodowski ocenił w Polskim Radiu 24, że ewentualny powrót Donalda Tuska mógłby wpłynąć "jeszcze bardziej destrukcyjnie na relacje w Koalicji Obywatelskiej". Marcin Piasecki jest zdania, że scenariusz, wedle którego były premier powalczyłby o miejsce w wyborach uzupełniających do Senatu (gdyby takie nastąpiły), mógłby wzmocnić opozycję.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Marcin Piasecki Miłosz Lodowski Donald Tusk Mirosław Skowron