X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bogdan Bartołd

"Warto odkryć obecność Boga w swoim życiu"

- Cała nasza droga polega na tym, żeby odkryć obecność Boga w swoim życiu - mówił w audycji "Tydzień kontra tydzień" ks. prałat Bogdan Bartołd. - Wszystkie święta chrześcijańskie stawiają nas między napięciem wspólnotowym a indywidualnym - stwierdził z kolei Dariusz Bruncz (redaktor naczelny portalu Ekumenizm.pl).
Zobacz więcej na temat:  Boże Narodzenie Boże Narodzenie 2017 Wigilia POLSKA święta Marek Mądrzejewski Bogdan Bartołd ekumenizm

"Władze PRL próbowały zlaicyzować Wszystkich Świętych"

– Jeżeli 1 listopada byłby „świętem zmarłych”, czyli tych, którzy już nie istnieją, to byłaby to bardzo smutna uroczystość – podkreślał w Polskim Radiu 24 ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na naszej antenie o radosnym dniu Wszystkich Świętych mówił również ks. Bogdan Bartołd, proboszcz archikatedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Wszystkich Świętych chrześcijaństwo Bogdan Bartołd historia PRL

Społeczeństwo obywatelskie w środowisku studenckim

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu działające przy Uniwersytecie Warszawskim zajmuje się promowaniem oraz organizowaniem wolontariatu pomocowego, kompetencyjnego i badawczego. O wolontariacie studenckim oraz owocach ofiarowywaniu dobra i daru czasu drugiemu człowiekowi mówili w audycji Społeczeństwo Obywatelskie: Reaktywacja Katarzyna Kucharska i ks. Bogdan Bartołd, wieloletni duszpasterz środowiska akademickiego.
Zobacz więcej na temat:  wolontariat Bogdan Bartołd Uniwersytet Warszawski społeczeństwo obywatelskie