X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Matteo Renzi

Włochy: niepewna przyszłość premiera Matteo Renziego

We Włoszech za dwa tygodnie odbędzie się referendum, które może mieć wpływ na dalsze losy Unii Europejskiej. O tym, co się stanie jeśli premier Matteo Renzi przegra, czy możliwe jest, że we Włoszech wygrają populiści i o tym, czy Włosi mogą opuścić strefę euro, mówił w programie Świat w Powiększeniu tłumacz, publicysta Tygodnika Powszechnego, znawca włoskiej polityki, literatury i kuchni Paweł Bravo.
Zobacz więcej na temat:  Włochy referendum Matteo Renzi

Uchodźcy nie chcą mieszkać w Polsce?

- To, że my powiemy: "przyjeżdżajcie do Polski, chętnie was tu widzimy i damy wam zasiłek w wysokości 1200 złotych" niczego nie rozwiąże i nie sprawi, że strumień 1,5 miliona uchodźców zostanie skierowany do Polski - mówił na antenie radiowej Trójki Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej". - Ale my nawet tego nie chcemy zrobić - odpowiedziała Renata Kim z "Newsweeka".
Zobacz więcej na temat:  CETA imigranci w Europie Jacek Liziniewicz Matteo Renzi Renata Kim Trójka Trybunał Konstytucyjny uchodźcy Unia Europejska

Barack Obama poparł premiera Włoch

Matteo Renzi był uczestnikiem ostatniej oficjalnej kolacji prezydenta Baracka Obamy w Białym Domu. Czy premier Włoch może coś ugrać czy raczej stracić na takim spotkaniu przed referendum w grudniu? O tym w audycji Świat w Powiększeniu mówił włoski politolog i dziennikarz Enrico Buscema.
Zobacz więcej na temat:  Barack Obama debata Donald Trump Hillary Clinton Matteo Renzi Polskie Radio 24 premier USA Włochy wybory prezydenckie wybory prezydenckie w USA