Polskie Radio
Section05

internet

The Future Report. Jak nastolatki spędzają czas w internecie?

Google właśnie opublikował raport "The Future Report 2025" - pierwsze w Europie, unikatowe badanie, które oddaje głos młodym ludziom z siedmiu krajów. W "Pogadajmy!" rozmawialiśmy z Jagodą Zakrzewską i Grzegorzem Święchem o tym, jak młodzi korzystają z technologii, szukają cyfrowej równowagi i co naprawdę myślą o świecie online.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka sztuczna inteligencja AI młodzież technologia technologie świat wirtualny Jakub Jamrozek Grzegorz Święch

Plecak ewakuacyjny. Co powinno się w nim znaleźć?

W przypadku klęski żywiołowej warto mieć spakowany plecak na wypadek konieczności ewakuacji. Głównym jego celem jest zapewnienie środków do przetrwania przez pierwsze 72 godziny po wystąpieniu sytuacji kryzysowej. Co powinno się w nim znaleźć? 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2024 Sytuacja powodziowa powódź wolontariat pomoc społeczna Polski Czerwony Krzyż Zobacz także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa