X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kancelaria prezydenta

Śniadanie w Trójce

Gośćmi Salonu politycznego będą: marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, PO, wicemarszałkowie Jarosław Kalinowski, PSL, Krzysztof Putra, PiS i Jerzy Szmajdziński, SLD oraz szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki. Gośćmi Salonu prasowego będą: Dominika Wielowieyska, Piotr Gabryel, Tomasz Wróblewski i Piotr Zaremba.
Zobacz więcej na temat:  Bronisław Komorowski Jarosław Kalinowski Jerzy Szmajdziński kancelaria prezydenta krzysztof putra PSL śniadanie Tomasz Wróblewski

Śniadanie w Trójce

Awantura o immunitet Zbigniewa Ziobry, "przekazy dnia", tarcza, traktat - zapraszam na podsumowanie wydarzeń tygodnia. Gośćmi salonu prasowego będą: Wiesław Dębski z "Trybuny" , Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Stanisław Janecki z tygodnika "Wprost" i Bartosz Węglarczyk z "Gazety Wyborczej" Gośćmi salonu politycznego będą: min. Piotr Kownacki z Kancelarii Prezydenta, Adam Bielan z PIS-u, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski z PSL i Jerzy Szmajdziński z SLD.
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Jarosław Kalinowski Jerzy Szmajdziński kancelaria prezydenta PSL śniadanie