X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
nowotworowy

Wzbogacające pomaganie. Praca wolontariusza w warszawskim hospicjum

Warszawskie Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaczęło powstawać już w latach 80. Niezbędna była do tego pomoc zwykłych ludzi – wolontariuszy. O ich pracy, a także o rozwoju placówki, w audycji Społeczeństwo Obywatelskie: Reaktywacja w Polskim Radiu 24, mówili dr Jerzy Jarosz oraz wolontariuszka Katarzyna Nożyńska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo obywatelskie wolontariat hospicjum nowotworowy rak choroba zdrowie

Nowe przepisy w służbie zdrowia – pacjenci stoją w kolejkach jak dawniej

Pakiet onkologiczny i kolejkowy miał być sukcesem Ministerstwa Zdrowia, ale okazał się fiaskiem – tak twierdzi Naczelna Izba Lekarska, która od początku krytykowała reformę. – Polak ma mniejsze szanse na wyjście z choroby niż jego sąsiad zza zachodniej i południowej granicy – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Paweł Kalbarczyk z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Zobacz więcej na temat:  nowotworowy nowotwory zdrowie