X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
płace

Piotr Duda (Solidarność): robimy to, co do nas należy

- Propozycje przedstawione przez minister Elżbietę Rafalską idą w dobrym kierunku - ocenił w Rozmowie PR24 Piotr Duda. Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" zaznaczył jednak, że związek jeszcze nie jest usatysfakcjonowany stanowiskiem prezentowanym przez rząd Mateusza Morawieckiego m.in. w kwestii minimalnego wynagrodzenia za pracę na 2019 rok, a także wzrostu wynagrodzeń w "budżetówce". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 płace wynagrodzenia budżet Piotr Duda Solidarność Adrian Klarenbach polityka

Płace w pracy tymczasowej w górę. Brakuje kandydatów

Wynagrodzenia w Polsce rosną, rosną też płace w pracy tymczasowej. Liczba zatrudnionych na krótki okres nieznacznie spadła w pierwszym półroczu tego roku, nie wynika to jednak z kondycji rynku, ale z rekordowego deficytu kandydatów. O tym, jak bardzo rosną pensje w pracy tymczasowej i kogo teraz poszukują pracodawcy Justyna Golonko rozmawiała z Agnieszką Zielińską z Polskiego Forum HR.
Zobacz więcej na temat:  praca płace