Polskie Radio
Section05

partnerstwo

Za nami 13. Gala na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Kto został laureatem?

Docenienie inicjatyw promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym, które mają wpływ na podniesienie stanu bezpieczeństwa na drogach – taki cel przyświeca konkursowi Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Podczas 13. Gali na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego poznaliśmy laureatów konkursu. 
Zobacz więcej na temat:  kierowcy drogi bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze ruch drogowy Polskie Radio Kierowców Edyta Poźniak

"Partnerstwo w Muzyce" - szacunek i równość pomiędzy muzykami

- Jeżeli popatrzymy na największe zespoły, największe światowe orkiestry, to tam każdy pojedynczy muzyk mógłby być solistą - mówił w Dwójce Mischa Kozłowski, pianista, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz prezes Fundacji "Partnerstwo w Muzyce". 22 grudnia w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina o godz. 19.00 odbędzie się specjalny koncert organizowany przez fundację.
Zobacz więcej na temat:  Dwójka Paweł Siwek MUZYKA

McLaren i BMW połączą siły?

To może być największa współpraca w branży motoryzacyjnej ostatnich lat. Czy McLaren i BMW połączą siły i stworzą razem supersamochód?
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 bmw mclaren rynek wyścigi samochodowe

Czy optymizmu można się nauczyć? W jaki sposób myśli kreują rzeczywistość?

"Optymizmu można się nauczyć" autorstwa Martina Seligmana. Autor książki wyszedł z założenia, że nie jesteśmy skazani na  konkretne sposoby myślenia i działania, a swoje spojrzenie na pewne kwestie oraz reakcje na dane wydarzenia możemy skutecznie modyfikować, jeśli zrozumiemy ich pochodzenie.
Zobacz więcej na temat:  psychologia rozwój osobisty psychoterapia radio dla rodziców radio bez reklam

Partnerstwo publiczno-prywatne. Trwa konferencja dla inwestorów w projektach infrastrukturalnych

Tegoroczne Forum Liderów PPP online składa się z czterech paneli dyskusyjnych, obejmujących tematy dla wszystkich interesariuszy projektów infrastrukturalnych. Zagadnienia zostały wskazane przez praktyków realizujących inwestycje w tej formule. Zapraszamy do udziału w spotkaniu. Patronem medialnym imprezy jest Polskie Radio.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA forum konferencja infrastruktura inwestycje

Żywiec czekał na tę inwestycję. Otwarto szpital współfinansowany przez BGK

Żywiec ma nowy szpital. Udział w jego realizacji ma Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) – który udzielił finansowania w kwocie 140 mln zł, co stanowi 60 proc. kosztów całej inwestycji. Szpital powstał na mocy umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym (PPP) pomiędzy Starostwem Powiatowym w Żywcu i spółką InterHealth Canada. To pierwszy i dotychczas jedyny taki projekt w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  BGK Żywiec szpital bank finansowanie