X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
swing

Punkowy swing i jazzowa klasyka na naszej wiosennej scenie

- Big bandy miały bardzo ciepłe brzmienie, my możemy brzmieć bardziej punkowo, ale wywodzimy się z tego samego nurtu - mówili o planowanym wspólnym występie podczas wiosennego koncertu Polskiego Radia wokaliści z The Puppini Sisters i Pasadena Roof Orchestra. Jak te zespoł śpiewają wspólnie? O tym przekonacie się już dziś słuchając transmisji koncertu pt. "To, co najpiękniejsze…". Próbkę ich możliwości można też usłyszeć w załączonym wywiadzie.
Zobacz więcej na temat:  swing Jazz Polskie Radio koncert NASZ WYWIAD

Jazz po męsku, czyli Pasadena Roof Orchestra w Polskim Radiu

- Muzyka, która gramy powstała po pierwszej wojnie światowej, śpiewało ją wtedy wielu fantastycznych artystów. Ich utwory są wciaż aktualne - mówił w rozmowie z dziennikarzem portalu Polskiego Radia Duncan Galloway, wokalista zespołu Passadena Roof Orchestra. A jakie piosenki muzycy zagrają podczas dzisiejszego koncertu w Polskim Radiu pt. "To, co najpiękniejsze…"? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.
Zobacz więcej na temat:  swing Jazz koncert Polskie Radio NASZ WYWIAD

The Puppini Sisters - swingowy ogień w Polskim Radiu

- Poruszamy się w swingowo-jazzowej przeszłości, ale dajemy temu nowy wydźwięk. Tworzymy zupełnie nowy gatunek muzyki - mówiły w rozmowie z dziennikarzem portalu Polskiego Radia wokalistki zespołu The Puppini Sisters. Trio zaśpiewa w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie podczas kolejnego koncertu z cyklu "To, co najpiękniejsze…".
Zobacz więcej na temat:  koncert Jazz swing Polskie Radio Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego NASZ WYWIAD