X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zasiłek

Premier Cameron w Polsce. Gorący temat zasiłków dla imigrantów

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą i premier Beatą Szydło. Choć padło sporo miłych słów, to kwestie, które dzielą Warszawę i Londyn nie zniknęły. Chodzi między innymi o zmniejszenie zasiłków dla imigrantów, a także o ograniczenie swobody przepływu osób do Wielkiej Brytanii.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Beata Szydło David Cameron Ukraina Unia Europejska zasiłek

Budżet 2016: trend wyznaczają wybory

Rząd przyjął wstępny projekt ustawy budżetowej na przyszły rok. Przewiduje on wypłacenie jednorazowych dodatków dla niektórych emerytów i rencistów. Łączny koszt to 1,4 mld zł. Z kolei 900 mln zł przeznaczono na restrukturyzację górnictwa. Ponad miliard złotych przeznaczono na wyższe wydatki na świadczenia rodzinne, w tym na świadczenie rodzicielskie w wysokości 1000 zł dla osób nieuprawnionych do zasiłku macierzyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  budżet Polski deficyt budżetowy emerytura zasiłek