X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Henryk Wujec

Afera SKOK. "Biznes i polityka to ryzykowna para"

Afera wokół SKOK Wołomin zatacza coraz szersze kręgi. Ugrupowania polityczne obwiniają się nawzajem o związki z oskarżonym szefostwem, a w sprawie pojawiają się kolejne pytania. Goście "Śniadania w Trójce" szukali winnych problemów, jakie z powodu afery w SKOK dotknęły tysięcy Polaków.
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz Henryk Wujec Jarosław Gowin Jarosław Kalinowski Jerzy Wenderlich Mariusz Błaszczak Rafał Grupiński SKOK Trójka

Henryk Wujec: 4 czerwca to jedno z najważniejszych świąt Polski

- Świętować 25-lecie wyborów nie tylko można, ale i trzeba. W 1989 roku Polska zdecydowała o losie swoim i losie dużej części Europy kartką wyborczą pokonując komunę. Nie może być większego święta niż pokonanie totalitarnego systemu, w konsekwencji wyprowadzenie wojsk radzieckich z Polski. Nigdy nie myślałem, że to się uda - przyznaje był opozycjonista.
Zobacz więcej na temat:  audycje rocznicowe wybory Henryk Wujec Solidarność