Polskie Radio
Section05
Krynica

Ryszard Gromadzki: Polska naturalnym miejscem dla organizacji Forum

– Bez wątpienia jest to bardzo prestiżowe wydarzenie, na które zjeżdża polityczna i biznesowa śmietanka – powiedziała na temat XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy Edyta Hołdyńska z tygodnika „Sieci”. W „Debacie Dnia” Polskiego Radia 24 dyskusja o idei i znaczeniu wydarzenia dla polskiej gospodarki i życia politycznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 firma Krynica Forum Ekonomiczne w Krynicy GOSPODARKA POLSKA

Społeczeństwo: Nie odgradzajmy starych od ludzi młodszych

Od kilku lat Forum Ekonomicznemu w Krynicy towarzyszy Forum Trzeciego Wieku. Jedna z tegorocznych debat dotyczyła tzw. srebrnej gospodarki, skierowanej na potrzeby seniorów, ale również wykorzystującej ich potencjał. O polityce senioralnej w audycji Społeczny Punkt Widzenia mówiła Elżbieta Ostrowska, przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Zobacz więcej na temat:  Krynica Forum Ekonomiczne w Krynicy senior starość babcia dziadek

"Premier jest zawsze otwarta na rozmowy"

- Jeśli prezydent Andrzej Duda będzie uważał, że zmiany w rządzie są potrzebne, czy będzie chciał rozmawiać na inne tematy, premier Beata Szydło jest zawsze otwarta na rozmowy - podkreślił w środę marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Zapowiedział, że sam spotka się z prezydentem w poniedziałek.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Łapiński Krynica Forum Ekonomiczne w Krynicy Beata Szydło Stanisław Karczewski Andrzej Duda POLSKA