X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Polityka PR24

Intensyfikacja kampanii samorządowej. Kto zyska na ostatniej prostej wyborczego wyścigu?

Kampania przed wyborami samorządowymi zbliża się do mety. Kandydaci starają się wykorzystać niemal każda chwile i możliwość do tego, by przekonać wyborców, że to właśnie ich program jest najlepszy. O końcowych akcentach kampanii wyborczej mówili komentatorzy i publicyści.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Warszawa Polityka PR24

Małgorzata Bonikowska: Trójmorze ma wyrównać dysproporcje

W poniedziałek w Rumunii rozpoczął się dwudniowy szczyt Inicjatywy Trójmorza, w którym uczestniczy prezydent Andrzej Duda. Spotkanie ma rozszerzyć współpracę 12 krajów UE w ramach tego projektu. Tę kwestię komentowała w Polskim Radiu 24 dr Małgorzata Bonikowska z Centrum Stosunków Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Trójmorze Unia Europejska Europa Andrzej Duda Rumunia Bukareszt Polityka PR24 Polska w Unii Europejskiej polityka

Posłanka PO: w innych warunkach do wyborów byśmy szli osobno

- W innych warunkach, w innej sytuacji, te osoby szłyby do wyborów osobno. Zdecydowałyby się na osobne kampanie wyborcze. Teraz postanowiły pójść razem. To nie jest moment, żeby dyskutować o kwestiach światopoglądowych - powiedziała w Polskim Radiu 24 posłanka Marta Golbik (PO) o przyczynach powstania Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  koalicja obywatelska Polityka PR24 polityka Platforma Obywatelska wybory samorządowe 2018

Nowy sondaż. Patryk Jaki wyprzedza Rafała Trzaskowskiego

Według najnowszego sondażu w wyborach na prezydenta Warszawy Patryk Jaki (PiS) ma 6 punktów procentowych przewagi nad Rafałem Trzaskowskim (KO). - Istotny będzie sondaż 21 października, bo wtedy poznamy prawdziwe wyniki wyborów – mówił Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Gościem Polskiego Radia 24 był również Mateusz Baczyński (Onet.pl).
Zobacz więcej na temat:  Polityka PR24 wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Rafał Trzaskowski polityka

Po śmierci Johna McCaina. "Był wrażliwy, myślał nowocześnie"

- John McCain był człowiekiem, który był wrażliwy na sprawy społeczne. O zmarłym senatorze Stanów Zjednoczonych mówili w Polskim radiu 24; Artur Wróblewski, amerykanista z Uczelni Łazarskiego, Bohdan Szklarski, amerykanista z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Zbigniew Lewicki amerykanista UKSW oraz dr Michał Kuź, Uczelnia Łazarskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Polityka PR24 polityka zagraniczna USA USA John Mccain