Polskie Radio
Section05
fitness

Wypoczynek na campingu z dystansem. Zanim wyjedziesz, sprawdź listę zaleceń

Mimo że ponownie działają już (od 4 maja) hotele, a także campingi - to została m.in. znacznie ograniczona liczebności gości adekwatnie do obowiązujących przepisów oraz w zależności od wielkości obiektu. Musi być bowiem przestrzegany wymóg dotyczący dystansu. Lista zaleceń i obostrzeń jest jednak znacznie dłuższa.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Rozwoju Koronawirus w Polsce koronawirus tarcza antykryzysowa fitness firma

Rzecznik MŚP upomina się o interes branży fitness. "Aktywność fizyczna kluczem do zdrowia"

W piśmie do ministra zdrowia Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz zaproponował, by rząd określił - na 4 maja 2020 r. - datę, kiedy branża fitness będzie mogła powrócić do działalności ograniczonej ze względu na epidemię koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  Adam Abramowicz fitness tarcza antykryzysowa firma przedsiębiorca koronawirus Koronawirus w Polsce premier biznes Ministerstwo Zdrowia

Rozważania dla dorosłych, spotkania dla dzieci i… fitness z proboszczem. Propozycje jezuitów na czas kwarantanny

Kolejne ograniczenia, które wprowadzono dla bezpieczeństwa Polaków, zmieniły nasz sposób funkcjonowania. Do internetu przeniesiono życie zawodowe, szkoły, ale także sprawy wiary. W czasie epidemii warto przyjrzeć się ofercie Kościoła online, który chce kompleksowo troszczyć się o Polaków – jak robią to ojcowie jezuici z Łodzi.
Zobacz więcej na temat:  Kościół POLSKA aktualności katolickie wiara koronawirus Koronawirus w Polsce internet dzieci rodzina kwarantanna SPORT fitness

Trening personalny w grupie? Teraz to możliwe!

Maksymalne wyniki, indywidualne podejście, zdrowa rywalizacja i nowe technologie – to główne cechy Orangetheory Fitness. Trening grupowy, który jednocześnie jest bardzo spersonalizowany. Jak to możliwe? Ćwiczymy wspólnie, ale każdy uczestnik ma dopasowana intensywnośc ćwiczeń do własnych parametrów, które są mierzone za pomocą specjalnej opaski i wcześniej przeprowadzonej ankiety dotyczącej wieku, wagi, wzrostu i płci. Więcej w "Czas na sport".
Zobacz więcej na temat:  aktywność fizyczna fitness zdrowie i dieta STYL ŻYCIA Czas na sport Karina Terzoni

TYLKO U NAS Body Balance - trening, który pozwoli dobrze zacząć dzień

Body Balance to metoda treningowa, która powstała w Nowej Zelandii. Łączy pilates, jogę i tai chi. Dzięki temu możemy wzmocnić mięśnie głębokie, rozciągnąć się, wyprostować sylwetkę i zredukować stres. Zajęcia te można traktować jako trening uzupełniający dla osób aktywnych lub jako bazę dla początkujących.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA aktywność fizyczna Czas na sport zdrowie fitness Karina Terzoni