X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
mosty

Świadkowie katastrofy w Genui: przez tragedią uderzył piorun

Włoska prasa cytuje osoby, które były świadkami zawalenia się wiaduktu w Genui. - Widziałem ludzi, którzy biegli w moim kierunku, byli bosi i przerażeni - powiedział dziennikowi "Corriere Della Sera" Alberto Lercari, kierowca, który cudem uniknął śmierci. Inni świadkowi mówią o potężnym piorunie, który uderzył w pylon wiaduktu tuż przed tragedią. 
Zobacz więcej na temat:  Włochy katastrofa budowlana ŚWIAT Europa mosty

Minister Jerzy Kwieciński o programie "Mosty dla Regionów"

Premier Mateusz Morawiecki podpisał program Mosty dla Regionów, który przewiduje rządowe wsparcie finansowe dla samorządów chcących budować nowe drogowe przeprawy przez rzeki. Jednocześnie rząd wskazał 21 takich inwestycji, które uważa za priorytetowe. W Polskim Radiu 24 na temat programu mówił Jerzy Kwieciński, minister infrastruktury i rozwoju. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jerzy Kwieciński Ministerstwo Rozwoju mosty