X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
siłownia

"Za cenę życia"

Wielu rodziców nie wie, że problem zażywania środków dopingujących dotyczy ich dzieci. Cieszą się, że syn, zamiast z kolegami na piwo, wybiera się do siłowni i po kilku miesiącach zamienia się w dobrze zbudowanego mężczyznę. Po sterydy anaboliczne sięgają coraz częściej młodzi ludzie w osiedlowych siłowniach.. Skutki zażywania anabolików są najgroźniejsze w okresie dojrzewania, mogą być nawet przyczyną śmierci. Ale o tym się nie mówi. Młodzi chcą być silni i podziwiani . Zrobią wszystko, żeby wyróżnić się wśród rówieśników i być na szczycie, choć przez krótką chwilę i choćby trzeba było za to zapłacić najwyższą cenę - cenę życia. Na przykład Paweł - miałby dziś 23 lata i całe życie przed sobą. To miały być jego ostatnie zawody. Potem chciał wrócić do szkoły i zdać maturę . Nie zdążył.
Zobacz więcej na temat:  dzieci rodzice siłownia