Polskie Radio
Section05
Tadeusz Woźniak

"Kobiety mojego życia". Piosenki Osieckiej [POSŁUCHAJ]

"Kobiety mojego życia" to tytuł koncertu, który odbył się w studiu radiowej Trójki 8 września 1993 roku. Piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką wykonała śmietanka polskich artystów, a w rolę prowadzącej wcieliła się sama autorka! Zapraszamy do wysłuchania retransmisji tego niezwykłego wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Osiecka Trójka Piotr Polk Krystyna Janda Tadeusz Woźniak Jan Pietrzak Ewa Błaszczyk Magda Umer Maryla Rodowicz

"To są nominacje już na dłuższy okres". Tadeusz Woźniak o nowych ministrach

- Wybrano bardzo dobrych fachowców i ludzi, którzy dobrze rokują na ten czas, który przed nimi - mówił w Polskim Radiu 24 Tadeusz Woźniak (Solidarna Polska). Gościem audycji "Dwie strony" był także Michał Urbaniak (Konfederacja), który wątpi, by premier zmienił nowo nominowanych ministrów przy rekonstrukcji rządu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Tadeusz Woźniak Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ministerstwo Zdrowia

"Nie na tym polega demokracja". Poseł Solidarnej Polski o bojkocie zaprzysiężenia Andrzeja Dudy

- Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest prezydentem wszystkich Polaków, niezależnie od tego, czy ktoś na niego głosował, czy ktoś głosował na innego kandydata. Nie wiem, dlaczego od jakiegoś czasu w Polsce to mniejszość chce narzucać swoją wolę większości - powiedział w Polskim Radiu 24 Tadeusz Woźniak z Solidarnej Polski. Gościem audycji był również Paweł Szramka z Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda prezydent polityka wybory prezydenckie 2020 Tadeusz Woźniak Mirosław Skowron opozycja Polskie Radio 24

Tadeusz Woźniak: relacje miedzy Polską a Francją były bardzo chłodne

- Kiedy Emmanuel Macron zobaczył po wyborach w 2019 r., że Zjednoczona Prawica ma ogromne poparcie wśród Polaków i że przez najbliższe lata będzie sprawować władzę, uznał, że nie ma co czekać - tak na temat wizyty w Polsce prezydenta Francji wypowiedział się w Polskim Radiu 24 Tadeusz Woźniak, poseł Solidarnej Polski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tadeusz Woźniak Emmanuel Macron Francja Adrian Klarenbach

Tadeusz Woźniak: ludzie lewicy nie są przychylni Kościołowi

Gościem audycji "Rozmowa Dnia" był poseł Solidarnej Polski Tadeusz Woźniak. Polityk odniósł się m.in. do pomysłu radnego SLD z Częstochowy, który proponuje wprowadzenie podatku od pielgrzymów. - Władze w Częstochowie sprawują ludzie związani z lewicą. A oni nie są przychylni Kościołowi i osobom wierzącym - mówił Tadeusz Woźniak.
Zobacz więcej na temat:  Tadeusz Woźniak Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Częstochowa Adrian Klarenbach