X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PAH

PAH pomaga ofiarom głodu w Sudanie Południowym

Siedmiu milionom mieszkańców Sudanu Południowego grozi głód. Według szacunków międzynarodowych organizacji pomocowych, połowa mieszkańców najmłodszego kraju na świecie może w najbliższych miesiącach ucierpieć z powodu braku żywności. Dotkniętym głodem pomagają organizacje z całego świata, w tym także z Polski. Pieniądze dla Sudańczyków zbiera m.in. Polska Akcja Humanitarna.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Sudan Południowy PAH Afryka pomoc

TYLKO U NAS Głodują miliony w Jemenie: kup prezent i uratuj życie

Sytuacja w Jemenie jest tak dramatyczna, że zakup szala czy podarku na święta  - może ocalić czyjeś zdrowie lub życie, odpędzić widmo śmierci głodowej. Ofiarom klęski humanitarnej można pomóc biorąc udział w orientalnym kiermaszu z podarkami świątecznymi, organizowanym dla Jemenu przez studentów i wykładowców Wydziału Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Jemen TYLKO U NAS PAH dzieci

Aleppo: sytuacja na skraju katastrofy humanitarnej

Zaczął obowiązywać rozejm, który ma umożliwić ewakuację ludności cywilnej z oblężonego Aleppo. O pomocy humanitarnej dla Syryjczyków i o reakcjach Zachodu na przedłużający się konflikt mówili goście audycji Świat w południe Marcin Podleśny z Polskiej Akcji Humanitarnej i Mariusz Borkowski, wieloletni korespondent na Bliskim Wschodzie.
Zobacz więcej na temat:  Syria Baszar al-Assad PAH Wojna w Syrii Unia Europejska Stany Zjednoczone Al Kaida Państwo Islamskie Bliski Wschód Turcja Aleppo

PAH wspiera Ukrainę. "Naszym celem jest pomoc długofalowa"

Od maja 2015 roku Polska Akcja Humanitarna prowadzi na Ukrainie stałą misję, która we współpracy z lokalnymi organizacjami rozwija regularne, długofalowe działania. PAH współpracuje ze stołówkami, w których starsze, samotne osoby otrzymują codziennie ciepłe, wysokokaloryczne posiłki. Pomaga też samotnym matkom, które uciekły wraz z dziećmi przed wojną. O pomocy, nie tylko materialnej, opowiadał w Polskim Radiu 24 Piotr Kołodziej, koordynator programu.
Zobacz więcej na temat:  PAH Ukraina akcja charytatywna pomoc ŚWIAT