X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Stanisław Ignacy Witkiewicz

Traktat o aktorstwie. "Szewcy" w Teatrze Starym w Krakowie

Warsztat szewski staje się laboratorium badań nad kondycją aktora. Szewcy wcielają się w role badaczy i próbują zrozumieć spotkanie, do jakiego doszło na jednej scenie. A publiczność razem z nimi. W Teatrze Starym w Krakowie miała miejsce premiera "Szewców" Stanisława Ignacego Witkiewicza w reżyserii Justyny Sobczyk. Reżyserka była gościem Polskiego Radia 24. 
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Ignacy Witkiewicz aktor aktorstwo aktorzy reżyser

"Dziurka w eterycznym ciałku". Witkacy z elementami musicalu

- Grając Witkacego nie bawimy się w formę dla formy, natomiast piosenki w spektaklu są odrealnione. Dla jednego to może być rodzaj snu, dla kogoś innego wizja, chora wizja wariata – powiedział w programie Na Scenie aktor i reżyser Saniwoj Król. Gość opowiadał o inscenizacji autorskiej wersji "Wariata i zakonnicy" Stanisława Ignacego Witkiewicza w Teatrze Szparka w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Ignacy Witkiewicz Warszawa