X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Szczecin

Szczecin. Debata kandydatów na prezydenta miasta

- Musimy uatrakcyjniać miasto pod każdym względem - mówił w przedwyborczej debacie Polskiego Radia 24 ubiegający się o czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Szczecina Piotr Krzystek (KWW Piotra Krzystka Bezpartyjni). - W Szczecinie rośnie liczba starszych ludzi. To jest niepokojące - podkreślał z kolei na naszej antenie Bartłomiej Sochański z Prawa i Sprawiedliwości, konkurent Piotra Krzystka w II turze wyborów prezydenckich w Szczecinie. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Szczecin polityka

Prezydent: musimy wzmacniać wschodnią flankę NATO

- Wyciągnijmy wnioski z faktów. W ciągu ostatnich 10 lat Rosja dwukrotnie zmieniła siłą granice w Europie. W 2008 roku zaatakowała Gruzję, a w 2014 – Ukrainę. W obu przypadkach do dziś prawne granice obu państw nie zostały przywrócone. Śp. prezydent Lech Kaczyński przewidział rozwój sytuacji - ocenił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla "Bild am Sonntag". 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO Rosja Andrzej Duda prezydent wojsko Szczecin Europa Unia Europejska Niemcy

ANALIZA Wybory na prezydentów miast. Gdzie będzie druga tura?

Kraków i Gdańsk to największe miasta, w których odbędzie się druga tura wyborów na prezydenta miasta. "Dogrywka" odbędzie się także w Kielcach i Szczecinie. Nadal nie jest jasna sytuacja we Wrocławiu, gdzie exit poll dawał Jackowi Sutrykowi poparcie na poziomie 50,1 proc. głosów, ale napływające wyniki nie dają mu jeszcze zwycięstwa.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 POLSKA polityka Wrocław Kraków Kielce Szczecin Gdańsk

Poseł Nitras spowodował kolizję? Polityk zaprzecza

Według doniesień Radia Szczecin Sławomir Nitras, poseł Platformy Obywatelskiej i kandydat na prezydenta Szczecina zaparkował niezgodnie z przepisami, co przyczyniło się do kolizji z autobusem. Po zdarzeniu Nitras miał być agresywny, a miejski przewoźnik zgłosił sprawę na policję. Polityk w odpowiedzi pokazuje dowód swojej niewinności.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sławomir Nitras Platforma Obywatelska Szczecin wypadek