Polskie Radio
Section05

aborcja

TVN atakuje policję za interwencję ws. tabletek wczesnoporonnych. Wcześniej stacja... sama ostrzegała przed ich użyciem

TVN wykorzystuje sprawę pani Joanny do ataków na policję. Wspiera narrację, która popiera prawo do aborcji, i jednocześnie krytykuje działania funkcjonariuszy próbujących ratować życie kobiety po przyjęciu tabletek wczesnoporonnych pochodzących z nieformalnego źródła. Portal niezależna.pl przypomniał, że w przeszłości stacja ta ostrzegała, że zakup i stosowanie tych środków mogą być poważnym zagrożeniem dla życia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo policja polska TVN Platforma Obywatelska Donald Tusk

TYLKO U NAS "Pierników nie wystarczy dla wszystkich". To my mamy zapłacić za szalone pomysły postępowców

Ze zbioru esejów "Tyrania postępu" (wyd. Biały Kruk) wyłania się mroczny obraz globalnych środowisk, które dążą do radykalnej zmiany relacji międzyludzkich i samego człowieka. Nad wszystkimi tymi projektami góruje chęć stworzenia nadczłowieka, człowieka-boga, kreatora, którego nie ograniczają ani płeć, ani śmierć, ani jakiekolwiek bariery ludzkiego ciała. Jest to chęć dobrze znana, wyrażana także w poprzednich pokoleniach, co często kończyło się rządami dyktatur i masowymi zbrodniami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA eutanazja homoseksualizm gender transseksualizm Andrzej Nowak Wojciech Roszkowski

Nitras mówi o "aberracji" i braku sumienia. Mec. Kwaśniewski: lewicy brak argumentów, zostały inwektywy

Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras na antenie Programu 3 Polskiego Radia powiedział, że "to jest kwestia, żebyśmy oddzielili dwie sfery, tak jak mówił Jezus Chrystus". - To jest cesarskie, a to jest boskie [...], leczenie ludzi nie jest boskie, jest ludzkie i musi być oderwane od jakiejkolwiek ideologii - wskazał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Sławomir Nitras PO Ordo Iuris polityka