Polskie Radio
Section05
Andrzej Nowak

Nagroda Rady Programowej Polskiego Radia przyznana [WIDEO]

Dorota Truszczak z radiowej Jedynki oraz profesor Andrzej Nowak - historyk związany z Uniwersytetem Jagiellońskim i Instytutem Historii PAN, zostali nagrodzeni przez Radę Programową Polskiego Radia za 2016 rok. Laureaci zostali wyróżnieni za cykl "Historia żywa" emitowany na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Nagrodę wręczył Jacek Sobala - prezes zarządu Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Andrzej Nowak Dorota Truszczak W POLSKIM RADIU

Nagrody dla prof. Andrzeja Nowaka i Doroty Truszczak

W czwartek (28 września) Rada Programowa Polskiego Radia uhonorowała swoją nagrodą – za 2016 rok – Dorotę Truszczak z radiowej Jedynki i profesora Andrzeja Nowaka – historyka związanego z Uniwersytetem Jagiellońskim i Instytutem Historii PAN. Laureaci zostali wyróżnieni za cykl "Historia żywa" emitowany na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Nagrodę wręczył Jacek Sobala - prezes zarządu Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Dorota Truszczak Andrzej Nowak Jacek Sobala

„Duma” - najnowszy album zespołu „Złe Psy”

- Doszedłem do wniosku, że powinienem zrobić płytę, w której wezmą udział różne persony ze świata jazzu, rocka i bluesa. Wydaje mi się, że udało mi się to zrobić. Na płycie - nie licząc chóru - pojawia się 16 osób jako głównych muzyków – powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Nowak z zespołu „Złe Psy”. Artysta odniósł się w ten sposób do swojego najnowszego albumu „Duma”.
Zobacz więcej na temat:  TSA Andrzej Nowak