Polskie Radio
Section05
tuning

Łada - zimowa zabawa na śniegu

Zima to czas, w którym jak nigdy trzeba dbać o bezpieczeństwo na drodze - nie trudno stracić przyczepność i wpaść w poślizg. Zabawa na śniegu może przynieść także sporo frajdy! Warunkiem jest specjalnie wyznaczone miejsce i odpowiednie auto. Jak sprawdzi się Łada z dwupoziomowym zawieszeniem? 
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody zima tuning poślizg pogoda Polskie Radio Rosja youtube

Rajd Silvretta Classic już za miesiąc!

Silvretta Classic zaplanowany jest na 1 - 3 lipca. Każdego roku na początku wakacji w austriackich Alpach spotykają się sympatycy oraz właściciele klasyków historii motoryzacji i ścigają po górskich przełęczach. Zainteresowany? Wsiadaj!
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców wyścigi samochodowe samochody samochód kierowca kierowcy motoryzacja zawody konkurs HISTORIA tuning COVID-19 koronawirus Alpy społeczeństwo ŚWIAT

Import samochodu z USA - co warto wiedzieć?

Zakup samochodu z USA kusił od zawsze. Przeszkodą były głównie pieniądze i obawa przed trudnymi do przejścia procedurami. A co, jeżeli to już nie problem? Samochód możemy sprowadzić sami, lub skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Czy import samochodu zza Oceanu jest opłacalny? Czy warto inwestować z amerykańskie samochody? Czy rzeczywiście są one tak drogie?
Zobacz więcej na temat:  USA samochody motoryzacja kierowca kierowcy prawo tuning import