X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zjednoczona prawica

Patryk Jaki: odsłupkuję Warszawę

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy deklaruje prowadzenie racjonalnej polityki dotyczącej parkingów w stolicy. Patryk Jaki zapowiedział w trakcie konferencji przy jednej z warszawskich ulic, że jeśli zostanie prezydentem miasta stołecznego, to zlikwiduje niepotrzebne słupki wzdłuż wielu ulicznych miejsc parkingowych.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa Patryk Jaki Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica POLSKA wybory samorządowe 2018 parkingi parking samochody

Patryk Jaki: Warszawa będzie otwarta dla wszystkich

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki podczas konferencji prasowej zapowiedział otwartą Warszawę dla wszystkich, którzy chcą ciężko dla niej pracować oraz odniósł się do słów swojego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego, który na antenie Polsat News powiedział, że swoją ofertę kieruje do "warszawiaków z krwi i kości".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki zjednoczona prawica Warszawa wybory samorządowe

Piotr Kaleta: Donald Trump jest sprzymierzeńcem Polski

– Nasz kraj staje się niekwestionowanym liderem w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Piotr Kaleta, poseł Prawa i Sprawiedliwości i kandydat na prezydenta Kalisza. Mówiąc o znaczeniu Polski na arenie międzynarodowej, Piotr Kaleta nawiązał do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych i rozmowy głowy państwa polskiego z przywódcą USA Donaldem Trumpem.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka PiS POLSKA USA zjednoczona prawica

Patryk Jaki: w 19. dzielnicy ustawowo obniżymy podatki

- Chcielibyśmy wprowadzić poprawki do ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy, które spowodują, że powstanie nowa dzielnica wzdłuż Wisły - powiedział Patryk Jaki. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy dodał też, że 19. dzielnica będzie specjalnym obszarem, gdzie będą obowiązywały najniższe podatki w tej części Europy dla nowych technologii. - Ta ustawa wprowadzi też między innymi najniższe podatki miejskie - powiedział polityk podczas zorganizowanej w Katowicach konferencji prasowej.
Zobacz więcej na temat:  Patryk Jaki Impact mobility rEVolution 18 zjednoczona prawica

Adam Bielan: dymisja rzecznika prezydenta dużym zaskoczeniem

Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński rezygnuje z funkcji - poinformowała Rzeczpospolita. Według dziennika, ma on założyć własną firmę public relations. Sprawę skomentował podczas briefingu prasowego wicemarszałek Senatu Adam Bielan. - Zaskoczyła mnie ta dymisja, z reguły rzecznik prezydenta nie odchodzi w tak nagły sposób, bez prezentacji swojego następcy, jeżeli nie ma ku temu ważnych powodów - powiedział. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Krzysztof Łapiński Adam Bielan Andrzej Duda zjednoczona prawica

Patryk Jaki: Warszawa zasługuje na uczciwość

- Chciałbym, żeby na stulecie odzyskania niepodległości Warszawa była uczciwa, bo na to zasługuje. Standardem europejskości jest uczciwość - powiedział Patryk Jaki na antenie Jedynki. Kandydat na prezydenta Warszawy z ramienia Zjednoczonej Prawicy mówił o nadchodzących wyborach samorządowych i swoich pomysłach dla mieszkańców miasta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Katarzyna Gójska Sygnały Dnia wybory samorządowe 2018 Warszawa