X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zjednoczona prawica

Jacek Protas: z właściwą kampanią ruszymy 8 września

Najnowsze sondaże w wyborach na prezydenta Warszawy pokazują, że kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki wyprzedza w pierwszej turze kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. - Wszystko jest możliwe, ale ja głęboko wierzę, że Rafał Trzaskowski wygra kampanię wyborczą, a później same wybory – mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Protas, poseł Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Patryk Jaki Rafał Trzaskowski POLSKA

Sondaż: Patryk Jaki ma przewagę w obu turach wyborów

Wszystko wskazuje na to, że rywalizacja o stanowisko prezydenta Warszawy rozstrzygnie się między Patrykiem Jakim a Rafałem Trzaskowskim. Według najnowszego sondażu faworytem jest kandydat Zjednoczonej Prawicy, który może wygrać obie tury wyborów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Rafał Trzaskowski sondaż wybory samorządowe 2018 Warszawa Jan Śpiewak Andrzej Rozenek Marek Jakubiak Platforma Obywatelska zjednoczona prawica

73 proc. badanych chce głosować w wyborach samorządowych

73 proc. badanych zadeklarowało, że weźmie udział w wyborach samorządowych jesienią 2018 r.; 15 proc. nie zamierza do nich pójść - wynika z sondażu CBOS. Spośród ankietowanych, 32 proc. zadeklarowało oddanie głosu na kandydata Zjednoczonej Prawicy, 16 proc. - PO i Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory samorządowe wybory w Polsce zjednoczona prawica CBOS PiS Prawo i Sprawiedliwość Solidarna Polska Platforma Obywatelska Nowoczesna Kukiz'15 PSL Polskie Stronnictwo Ludowe SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej partia Razem

"Patryk Jaki wziął się za warszawską reprywatyzację"

50 nowych żłobków i przedszkoli w całej Warszawie - to pierwsze zobowiązanie programowe kandydata na prezydenta Warszawy Zjednoczonej Prawicy - Patryka Jakiego. Wiceminister sprawiedliwości powiedział na porannej konferencji prasowej, że jeśli zostanie prezydentem stolicy, to szczegóły programu ogłosi w pierwszym tygodniu swoich rządów. O wyborach samorządowych w Warszawie mówił w audycji Północ-Południe Krzysztof Losz z „Naszego Dziennika”.
Zobacz więcej na temat:  Patryk Jaki Warszawa wybory w Polsce wybory samorządowe zjednoczona prawica Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska reprywatyzacja Hanna Gronkiewicz-Waltz

Debata Młodych: Kto wygra wybory w Warszawie?

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swoich kandydatów na prezydentów największych polskich miast. W Warszawie o urząd będzie walczył Patryk Jaki, przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. W Młodej Audycji Politycznej komentarz Michała Sawickiego z Klubu Młodych Kukiz 15, Piotra Świątkowskiego z Forum Młodych PiS, Michała Jurka z Młodych Demokratów i Jana Strzeżka z Młodej Prawicy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe Warszawa Patryk Jaki Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska zjednoczona prawica