X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Anita Gargas

W Magazynie śledczym Anity Gargas zagadka Magdaleny Żuk

Czy sprawa Magdaleny Żuk ma związek z handlem kobietami? Jaką rolę w wydarzeniach odgrywa partner dziewczyny? A może jej śmierć łączy się z równie zagadkowym samobójstwem modelki w Karpaczu? Czy zaangażowanie detektywa Rutkowskiego pomaga czy szkodzi sprawie?  Materiał reporterów "Magazynu śledczego Anity Gargas" już w dziś o 22:05 w TVP1.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA śmierć Polki w Egipcie Magdalena Żuk Anita Gargas

Śledztwo ws. Józefa Piniora. TVP ujawnia stenogramy rozmów

TVP ujawniła w środę wieczorem część stenogramów podsłuchanych przez CBA w 2015 r. rozmów b. senatora Józefa Piniora i jego asystenta. Rozmowy miały dotyczyć łapówek od przedsiębiorców, m.in. w zamian za pozytywne decyzje dotyczące prowadzenia budowy. O nowych doniesieniach w tej sprawie mówiła w Polskim Radiu 24 Anita Gargas, dziennikarka śledcza TVP.
Zobacz więcej na temat:  Józef Pinior korupcja CBA przestępczość podsłuchy Anita Gargas TVP

"Mateuszowi Kijowskiemu bardzo wiele wybaczano"

– Afera dotycząca Mateusza Kijowskiego w szerszym kontekście może odbić się na wizerunku całej opozycji – powiedziała Anita Gargas. W premierowej odsłonie audycji "Gorący temat dnia", wraz z Wojciechem Biedroniem z portalu wpolityce.pl i Marcinem Makowskim z tygodnika "Do Rzeczy", dziennikarka śledcza TVP 1 podsumowała najważniejsze wydarzenia na polskiej scenie politycznej mijającego tygodnia. 
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Kijowski KOD Sejm sejm pr24 Anita Gargas Andrzej Duda reforma szkolnictwa Platforma Obywatelska Nowoczesna

Ciemna strona futbolu w "Magazynie śledczym Anity Gargas"

Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak osobiście wpływali na transfery zawodników sportowych. W jaki sposób? Do jakiego stopnia SB i specjalne służby wojskowe PRL kontrolowały kariery poszczególnych piłkarzy? Kto pilnował zawodników na wyjazdach i dlaczego jeden z nich omal nie został postrzelony w czasie mistrzostw świata w 1986 r.? - to temat kolejnego odcinka "Magazynu śledczego Anity Gargas".
Zobacz więcej na temat:  Anita Gargas telewizja publiczna TVP

Publicyści o ustaleniach ws. katastrofy smoleńskiej

Naciski, by polski raport ws. katastrofy smoleńskiej był taki sam jak rosyjski, awaria części systemów Tu-154M przed uderzeniem w ziemię i manipulacje przy „czarnych skrzynkach” – to główne ustalenia podkomisji MON, która bada tę katastrofę. Według podkomisji, w kokpicie Tu-154M nie zidentyfikowano głosu dowódcy Sił Powietrznych gen. Andrzeja Błasika.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Stankiewicz Anita Gargas katastrofa smoleńska katastrofa w Smoleńsku