X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Forum Ekonomiczne w Krynicy

Rosjanie chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej

- Nie jest dla nas zaskoczeniem, że minister rolnictwa Federacji Rosyjskiej skierował pismo do komisarza Karmenu Velli ds. środowiska naturalnego i rybołówstwa, starając się zablokować tę inwestycję (red. - przekop Mierzei Wiślanej) pod kontem ekologicznym. Wielokrotnie zwracałem się do środowisk ekologicznych, by nie wchodzili w tę narrację, która jest wykorzystywana politycznie - powiedział Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Forum Ekonomiczne w Krynicy Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi

Prezes GPW: nasza giełda będzie w gronie rynków rozwiniętych

Dwie firmy zajmujące się tworzeniem indeksów giełdowych FTSE Russell i Stoxx 24 września przekwalifikują polską giełdę z rynków wschodzących na rynek rozwinięty. Prezes Giełdy Papierów Wartościowych Marek Dietl w rozmowie z reporterem IAR Dawidem Grygorcewiczem podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy powiedział, że zwiększy to zainteresowanie zagranicznych inwestorów polskimi spółkami. 
Zobacz więcej na temat:  Forum Ekonomiczne w Krynicy gpw Giełda