X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krystyna Skowrońska

Posłanka PO-KO o słowach L. Wałęsy: nie powinny paść

- Słowa Lecha Wałęsy na konwencji Koalicji Obywatelskiej były dla mnie dużym zaskoczeniem. Takie stwierdzenia nie powinny paść - powiedziała w rozmowie z Polskim Radiem 24 Krystyna Skowrońska, posłanka PO-KO, odnosząc się do przemówienia, w którym były prezydent nazwał śp. Kornela Morawieckiego "zdrajcą".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Krystyna Skowrońska Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Adrian Klarenbach

Czy teraz jest dobry moment, by rozmawiać o przyjęciu euro?

Podczas sobotniej Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział przedstawienie strategii dotyczącej przyjęcia przez Polskę euro. W UE jesteśmy od 2004 roku. Zobowiązaliśmy się do przyjęcia wspólnej waluty, ale data realizacji tej deklaracji nie jest sprecyzowana. Czy dziś jest odpowiedni czas, by podejmować ten temat?
Zobacz więcej na temat:  Marek Mądrzejewski Krystyna Skowrońska Janusz Szewczak Grzegorz Długi euro Platforma Obywatelska