Polskie Radio
Section05
Nowy Targ

Trzecia ofiara tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej. Zmarła 21-latka przygnieciona dachem

- W szpitalu w Nowym Targu zmarła trzecia ofiara poniedziałkowego wypadku w Bukowinie Tatrzańskiej. To 21-letnia kobieta, którą przygniótł zerwany pod naporem wiatru dach - powiedziała wicedyrektorka szpitala powiatowego w Nowym Targu Aleksandra Chowaniec. Na miejscu wypadku, mimo reanimacji, zmarły matka 21-latki i jej 15-letnia siostra.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tatry Bukowina narty Nowy Targ

Beata Szydło: Małopolska ma szansę na dobrą zmianę

Małopolska ma ogromną szansę by nastąpiła również i tutaj dobra zmiana - mówiła Beata Szydło podczas niedzielnej konwencji wyborczej w Nowym Targu. Podczas prezentacji lokalnych kandydatów PiS na stanowiska wójtów, burmistrzów i radnych, wicepremier podkreśliła, że każda część regionu powinna mieć swojego reprezentanta i taki zarząd województwa, który "będzie rzeczywiście rozumiał, że nasza Małopolska jest tak piękna, jest tak wyjątkowa w skali całego kraju, ale też i zróżnicowana". 
Zobacz więcej na temat:  małopolskie Nowy Targ Beata Szydło polityka regiony wybory samorządowe 2018 POLSKA Prawo i Sprawiedliwość

Śmiertelny wypadek w Szaflarach. Egzaminator bez aresztu

Sąd w Nowym Targu nie zgodził się na areszt dla 62-letniego egzaminatora. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym w Szaflarach w Małopolsce. Pięć dni temu w trakcie egzaminu na prawo jazdy w wyniku zderzenia z pociągiem zginęła 18-letnia dziewczyna. Egzaminator zdążył wysiąść z auta, nic mu się nie stało. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Nowy Targ prawo jazdy