X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wojska Obrony Terytorialnej

Szef MON: dopóki rządzi PiS Wojska Obrony Terytorialnej nie zostaną zlikwidowane

- Jestem przekonany, że wy żołnierze dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu jesteście w stanie zapewnić naszej ojczyźnie bezpieczeństwo - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak podczas uroczystej przysięgi wojskowej 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olszynce Grochowskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej wojsko Wojsko Polskie armia Wojska Obrony Terytorialnej

Grupa żołnierzy WOT wyruszy do USA na zlot harcerstwa

- Z Polski na zlot harcerzy leci ich ok. 1500 harcerzy. Chcemy wspierać ich tam na miejscu. Planujemy również duże spotkania tego typu w naszym kraju i współpracujemy z harcerzami w tym zakresie - powiedział płk Marek Pietrzak z Wojsk Obrony Terytorialnej. Gościem audycji był również szeregowy Marek Załuski, który jest również ratownik medyczny. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wojsko Wojska Obrony Terytorialnej harcerstwo

Ekspert o "Fort Trump": ta umowa nie podoba się naszym sojusznikom

12 czerwca Andrzej Duda i Donald Trump mają podpisać umowę o trwałym wzmocnieniu obecności wojsk USA w Polsce. - Ta umowa nie podoba się wielu podmiotom, w tym naszym sojusznikom - mówi Jarosław Guzy, ekspert ds. międzynarodowych. Co gość Jedynki sądzi o "Fort Trump"?
Zobacz więcej na temat:  Grzegorz Ślubowski polityka relacje polsko-amerykańskie Jarosław Guzy USA Stany Zjednoczone Wojska Obrony Terytorialnej Chiny Unia Europejska Andrzej Duda Donald Trump Pentagon

Świętokrzyskie szykuje się na przejście fali wezbraniowej

Świętokrzyscy strażacy odnotowali 83 zdarzenia w ciągu ostatniej doby w związku z podtopieniami wywołanymi ulewnym deszczem. Najwięcej interwencji było na południu regionu, gdzie służby przygotowują się do nadejścia fali wezbraniowej na Wiśle, która przekroczyła stany alarmowe na wszystkich wodowskazach. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA alert pogodowy powódź regiony Wojska Obrony Terytorialnej straż pożarna

Szef MON: żołnierze WOT wspierają służby i mieszkańców

- Żołnierze WOT wspierają straż pożarną i inne służby, ale przede wszystkim wspierają mieszkańców na terenach podtopionych, chroniąc ich życie, zdrowie i mienie - podkreślił szef MON Mariusz Błaszczak, który wziął udział w przysiędze żołnierzy WOT z 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. "Wojsko Polskie ruszyło na pomoc w kolejnych zalanych rejonach" - poinformował wcześniej na Twitterze szef MON. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA alert pogodowy Mariusz Błaszczak pogoda regiony powódź Wojska Obrony Terytorialnej