X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wszystkich Świętych

Już po raz 44. odbywa się kwesta na warszawskich Powązkach

Trzy dni potrwa tegoroczna 44. kwesta artystów na warszawskich Powązkach. Rozpoczęła się dzisiaj o godz. 9.00 i potrwa do wieczora, jutro przerwa. Zbiórka będzie kontynuowana w sobotę i niedzielę 3 i 4 listopada. Więcej o największej i najstarszej kweście w Polsce w materiale Martyny Szymczakowskiej, która spotkała się z organizatorami wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Powązki Warszawa Wszystkich Świętych

Ks. Bogdan Bartold: świętość to chrześcijańska normalność

- Dzień Zaduszny to taki dzień, gdy myślimy o tych, którzy odeszli, bo dzień Wszystkich Świętych jest z myślą bardziej o nas samych. To jest zaproszenie, wezwanie i przypomnienie nam tego, że każdy z nas, bez wyjątku, jest wezwany do świętości - mówił na antenie Jedynki ks. Bogdan Bartołd. Duchowny przybliżał refleksyjną specyfikę obu ważnych dni w chrześcijańskiej tradycji.
Zobacz więcej na temat:  Wszystkich Świętych Zaduszki POLSKA

Uroczystość Wszystkich Świętych. Co jest istotą pamięci o zmarłych?

– To dzień radości, w którym powinniśmy cieszyć się z tego, że my również jesteśmy powołani do świętości – powiedziała Monika Jałtuszewska z portalu Aleteia.pl. Wraz z bratem Szymonem Janowskim, kapucynem, mówili w Polskim Radiu 24 o istocie dnia, w którym wspominamy tych, którzy zakończyli już swój ziemski żywot.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Wszystkich Świętych śmierć chrześcijaństwo społeczeństwo Zaduszki Kościół katolicki