X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
boks

Wietnam i boks

Debiutancki film Marcina Wrony „Moja krew” został zakwalifikowany do konkursu L'Altro Cinema - Extra w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Rzymie, który potrwa od 15 do 23 października. Tym samym, w stolicy Włoch, odbędzie się oficjalna światowa premiera filmu. Film pokazywany już był na koszalińskim festiwalu "Młodzi i Film", gdzie zdobył Nagrodę Dziennikarzy oraz na festiwalach w Łagowie, Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu i 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Zobacz więcej na temat:  FILM boks Wietnam POLSKA Rzym festiwal filmowy

Zrehabilitowany Hanuszkiewicz

Znaczna część krytyki walczyła z twórczością Adama Hanuszkiewicza. Dziś, kiedy wycofał się z życia społecznego i kulturalnego, wielu autorów kąśliwych publikacji tęskni za jego realizacjami teatralnymi. Nadarza się jednak doskonała okazja do przypomnienia sobie twórczości „ostatniego kolorowego faceta w tej branży” (sam tak siebie nazywał). Wszystko za sprawą wystawy „Adam Hanuszkiewicz- Twórca Teatru TV”, którą przygotowano w warszawskim Muzeum Teatralnym.
Zobacz więcej na temat:  TEATR Adam Hanuszkiewicz Adam Mickiewicz POLSKA Warszawa boks