Polskie Radio
Section05

COVID-19

PGE Narodowy "ostatnim bastionem walki z COVID-19". Rzecznik: w razie potrzeby udostępnimy go w kilka dni

- Szpital na Stadionie Narodowym będzie uruchomiony jako ostatnia placówka tymczasowa dla pacjentów z COVID-19 - poinformował Michał Proszowski rzecznik prasowy PGE Narodowego. - Jeżeli będzie taka potrzeba, to jesteśmy w stanie w ciągu kilku dni ponownie udostępnić szpital tymczasowy medykom Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Stadion Narodowy służba zdrowia społeczeństwo infografika