X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kryzys w Unii Europejskiej

Solidarność Unii Europejskiej pod znakiem zapytania

Angela Merkel, kanclerz Niemiec, ostrzega, że jeśli w Europie nie dojdzie do porozumienia w sprawie uchodźstwa, pod znakiem zapytania może zostać postawiona strefa Schengen i swoboda poruszania się po Unii Europejskiej. Kryzys migracyjny ujawnia zagrożenie dla ideowych fundamentów Wspólnoty. Czy kraje europejskie są otwarte i gotowe przyjmować uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu? O tym w Poniedziałkowym Atlasie Polityczny.
Zobacz więcej na temat:  kryzys w Unii Europejskiej

Grecja nad przepaścią. Nocne rozmowy w Berlinie

Szefowie Komisji Europejskiej, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Europejskiego Banku Centralnego spotkali się późnym wieczorem w poniedziałek w Berlinie w celu przedyskutowania kompromisowej propozycji porozumienia z Grecją, której grozi bankructwo. Na razie nie wypracowano jednak kompromisowej propozycji dla Aten.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Grecja Komisja Europejska kryzys w strefie euro kryzys w Unii Europejskiej MFW Niemcy Unia Europejska