X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Konrad Szymański

Wiceszef MSZ: głosowanie ws. brexitu zgodne z naszymi oczekiwaniami

- Głosowanie oznacza wejście Wielkiej Brytanii na ścieżkę przedłużenia okresu negocjacji, odłożenia daty brexitu - skomentował wiceszef MSZ Konrad Szymański. Dodał, że jeśli brytyjscy posłowie zobowiążą rząd do złożenia takiego wniosku, Polska odniesie się konstruktywnie do jego uzasadnienia w gronie państw UE w najbliższych dniach.  
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Brexit Unia Europejska Konrad Szymański

Wiceszef MSZ: prawdopodobieństwo twardego brexitu wzrasta

Prawdopodobieństwo bezumownego brexitu wzrasta; Polska jest dobrze przygotowana na to, aby ograniczać koszty dla gospodarki i firm, ale taki scenariusz będzie dotkliwy także dla całej UE - powiedział wiceszef MSZ Konrad Szymański. Brytyjska Izba Gmin odrzuciła we wtorek wieczorem rządowy projekt umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Brexit Wielka Brytania Unia Europejska Konrad Szymański

Konrad Szymański: prawdopodobieństwo twardego brexitu nigdy nie było tak wysokie

- Mamy wzajemne deklaracje premiera Morawieckiego i premier May, które mówią jednoznacznie, że chcemy, by obywatele brytyjscy, polscy – odpowiednio w Polsce i w Wielkiej Brytanii – nie ucierpieli na skutek tego zamieszania politycznego – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Konrad Szymański Ministerstwo Spraw Zagranicznych Trójka Brexit Wielka Brytania Unia Europejska