Polskie Radio
Section05
dostawa

Problemy z dostawą szczepionek. Prezes ARM: AstraZeneca nie podała przyczyny

- Niestety, przesunięcia czy odwoływanie dostaw, które są już zaplanowane, weszły wszystkim w krew i każdy się do tego przyzwyczaił. Firma nie podała przyczyny, ale faktycznie bardzo ograniczyła dostawę do Polski i zmieniła jej termin - powiedział o problemach z dostawą preparatu firmy AstraZeneca Michał Kuczmierowski, prezes Agencji Rezerw Materiałowych.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia koronawirus COVID-19 pandemia astra dostawa POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24

TYLKO U NAS Paczkowy szczyt. Nie zwlekajmy z przesyłkami przed świętami

Okres przedświąteczny to prawdziwa gorączka nie tylko dla kupujących, ale też dla pracowników poczty i kurierów. Na ostatnie tygodnie przed Bożym Narodzeniem przypada paczkowy szczyt – to wtedy notują wyjątkowe ilości przesyłek do doręczenia. Jak bardzo zwiększył się już ruch dostaw i do kiedy należy wysłać przesyłkę, aby mieć pewność, że dotrze do adresata przed świętami?
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Poczta Polska kurier przesyłki dostawa

Dzień Darmowej Dostawy – zakupy bez kosztów wysyłki

Sezon świątecznych zakupów został oficjalnie rozpoczęty. Najpierw Black Friday, czyli Czarny Piątek kuszący zakupami w sklepach ze zniżkami i wyprzedażami, potem Cyber Monday – dzień okazji zakupowych przez internet. Do nich dołączył jeszcze wtorek – Dzień Darmowej Dostawy, w tym roku przypadający na 29 listopada.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA zakupy w internecie zakupy zakupy w sieci zakupy online zakupy przez internet wysyłka dostawa dostawca internetowy dzień darmowej dostawy