Polskie Radio
Section05
dostawa

Do Polski dotarło ponad 2 mln dawek szczepionki Pfizera. Preparaty kolejnych firm jeszcze w tym tygodniu

- W poniedziałek do Polski dotarło 2,1 mln dawek szczepionki firmy Pfizer - przekazał prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych Michał Kuczmierowski. Podał, że w tym tygodniu zaplanowane są też dostawy pozostałych trzech szczepionek przeciw COVID-19.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepionka dostawa koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia sars-cov-2 społeczeństwo

Duże dostawy szczepionek do Polski. Ponad milion dawek preparatów AstraZeneki i J&J

- W poniedziałek dotarło do Polski 2,4 mln szczepionek firmy Pfizer, we wtorek – 868 tys. dawek preparatu AstryZeneki i 238 tys. szczepionek Johnson & Johnson. W tym tygodniu trafi też ok. 250 tys. dawek szczepionek Moderny - przekazał prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych Michał Kuczmierowski.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia koronawirus COVID-19 pandemia zdrowie dostawa POLSKA społeczeństwo

Problemy z dostawą szczepionek. Prezes ARM: AstraZeneca nie podała przyczyny

- Niestety, przesunięcia czy odwoływanie dostaw, które są już zaplanowane, weszły wszystkim w krew i każdy się do tego przyzwyczaił. Firma nie podała przyczyny, ale faktycznie bardzo ograniczyła dostawę do Polski i zmieniła jej termin - powiedział o problemach z dostawą preparatu firmy AstraZeneca Michał Kuczmierowski, prezes Agencji Rezerw Materiałowych.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia koronawirus COVID-19 pandemia astra dostawa POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24

TYLKO U NAS Paczkowy szczyt. Nie zwlekajmy z przesyłkami przed świętami

Okres przedświąteczny to prawdziwa gorączka nie tylko dla kupujących, ale też dla pracowników poczty i kurierów. Na ostatnie tygodnie przed Bożym Narodzeniem przypada paczkowy szczyt – to wtedy notują wyjątkowe ilości przesyłek do doręczenia. Jak bardzo zwiększył się już ruch dostaw i do kiedy należy wysłać przesyłkę, aby mieć pewność, że dotrze do adresata przed świętami?
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Poczta Polska kurier przesyłki dostawa

Dzień Darmowej Dostawy – zakupy bez kosztów wysyłki

Sezon świątecznych zakupów został oficjalnie rozpoczęty. Najpierw Black Friday, czyli Czarny Piątek kuszący zakupami w sklepach ze zniżkami i wyprzedażami, potem Cyber Monday – dzień okazji zakupowych przez internet. Do nich dołączył jeszcze wtorek – Dzień Darmowej Dostawy, w tym roku przypadający na 29 listopada.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA zakupy w internecie zakupy zakupy w sieci zakupy online zakupy przez internet wysyłka dostawa dostawca internetowy dzień darmowej dostawy