Polskie Radio
Section05
sonda

Jesień da się lubić? Sonda uliczna

Spadek temperatury o kilkanaście stopni, silny wiatr, czasem słońce, czasem deszcz, a w górach nawet śnieg. Do tego krótszy dzień. Czy lubimy jesień? Opinie są różne. Zwolennicy podkreślają, że jej głównym atutem jest kolorystyka. - Nasza złota polska jesień - mówią. Przeciwnicy narzekają na nieprzyjemną zmianę pogody. - Łatwo o przeziębienie - przyznają. Jak nie dać się jesiennemu przeziębieniu? Zapytaliśmy o to w naszej sondzie.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA zdrowie jesień choroba przeziębienie sonda

Czy Polacy popierają utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej

Polskie Radio 24 co czwartek publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas TNS Polska. Co tydzień wyniki sondażu komentują na antenie zaproszeni goście. Dziś zapytaliśmy m.in. o to, czy Polacy popierają utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej i czy zarabiający powyżej 6 tys. na rękę powinni płacić wyższe podatki niż obecnie?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże sondaż sonda sondaże Polskiego Radia 24 POLSKA

Nowy sondaż Polskiego Radia 24: Polacy o reformach rządu PiS

Polskie Radio 24 co czwartek publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas TNS Polska. Co tydzień wyniki badania komentują na antenie zaproszeni goście. Dziś zapytaliśmy o to, czy Polacy aprobują zmiany i reformy, jakich dokonało PiS w ciągu roku, jaki minął od wygranych przez tę partię wyborów? Interesowało nas ponadto, czy w opinii społecznej kobiety w Polsce doświadczają czy też nie pogardy i przemocy? Oraz czy Polakom podoba się świętowanie w Polsce „Halloween”, amerykańskiej wersji Święta Zmarłych?
Zobacz więcej na temat:  PiS Polskie Radio 24 rząd Beaty Szydło sonda sondaż sondaże sondaże Polskiego Radia 24

Czy osądzono wszystkie osoby winne śmierci ks. Popiełuszki?

Polskie Radio 24 co czwartek publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas TNS Polska. Co tydzień wyniki sondażu komentują na antenie zaproszeni goście. Dziś zapytaliśmy o to, czy w opinii Polaków wszystkie osoby winne śmierci księdza – bezpośredni wykonawcy i ich mocodawcy - zostały osądzone? Czy w Polsce należy nadal prowadzić śledztwa zmierzające do osądzenia wszystkich sprawców zbrodni komunistycznych, czy też należy pozostawić to historykom? Interesowało nas też to, czy Polacy przyjęliby do swego domu imigrantów o odmiennym kolorze skóry, innego wyznania i kultury?
Zobacz więcej na temat:  historia Polski imigranci w Europie Jerzy Popiełuszko Polskie Radio 24 sonda sondaż sondaże sondaże Polskiego Radia 24 uchodźcy